ALOHA TO LŻEJSZA WERSJA PIWA GÓRNEJ FERMENTACJI NA AMERYKAŃSKICH CHMIELACH. ZNAJDZIESZ W NIM ZAPACH TROPIKÓW PRZYPRAWIONYCH ŚREDNIA GORYCZKA I WYŚMIENITYM AROMATEM CYTRUSÓW. ABY BYŁO JESZCZE LEPIEJ DODALIŚMY DO TEGO PIWA OWOCE MANGO. POKOCHASZ GŁADKOŚĆ I ORZEŹWIAJĄCY CHARAKTER NASZEGO AMERICAN PALE ALE.

 height=

POCZUJ TEGO VIBE’A ZIOMEK! JEŚLI LUBISZ SŁODKO- GORZKIE NIE ZAPOMNIJ ZAPIAĆ PASÓW. CO WAŻNE JEDNAK, PO TYM PIWIE NIE MA  WĄSÓW. CZYSTE MELANŻE, BEZ GOŁDY I KACA. TO SIĘ OPŁACA. WYPIJESZ JEDNO, WJEDZIE KOLEJNE A FINAŁ BĘDZIE GŁADKI, LĄDOWANIE MIĘKKIE.

 

 

CZY JEST NA ŚWIECIE COŚ RÓWNIE DOBREGO JAK DOBRE PIWO, NAJLEPIEJ DOSMACZONE AMERYKAŃSKIMI CHMIELAMI? JEST! KOKTAJL Z TRUSKAWEK. A GDYBY TAK POŁĄCZYĆ MLECZNEGO SHAKE’A Z IPA? FRAGOLA TYM WŁASNIE JEST, ZNAJDZIESZ W NIEJ GORYCZKĘ, SMAK TRUSKAWEK I MLECZNOŚĆ DZIĘKI DODANEJ LAKTOZIE. NIECH LATO TRWA!

NEW ENGLAND IPA TO STYL PIWA RZEMIEŚLNICZEGO, KTÓRY CHARAKTERYZUJE SIĘ WYRAŹNA GORYCZKA, SOCZYSTOŚCIĄ I WYRAŹNYM AROMATEM CYTRUSÓW DZIĘKI WYKORZYSTANIU AMERYKAŃSKICH ODMIAN CHMIELI. NASZA WERSJA TEGO PIWA ZOSTAŁA PODWÓJNIE NACHMIELONA, CO Z PEWNOŚCIĄ JESZCZE BARDZIEJ POPIEŚCI WASZE PODNIEBIENIA!!!

BLACK IPA CZY INACZEJ CASCADIAN DARK ALE TO NOWOFALOWY STYL GORYCZKOWEGO IPA NA SŁODACH PALONYCH. PIWO CIEMNE, O GŁĘBOKIM SMAKU ALE NIE ZABRAKNIE W NIM CYTRUSOWEGO PROFILU. POLECAMY DO NIEGO WSZYSTKIE WYNALAZKI BBQ!!!

 

 

 height=

Zainteresowała Cię nasza oferta?
logo